Hezký nový rok!

Víno

Není to o přírodních, organických, biodynamických, tradičních, extrémních či autentických vínech.
Je to o dobrých vínech. Vlastně ne, je to o skvělých vínech.

Čokoláda

Čokoláda Claudio Corallo, jedinečná v tomto světě, nejen proto, že je to jediná skutečná bean-to-bar, ale také proto, že je nejčistší dostupnou čokoládou.

Káva

Pražírnu Gaimaica Caffe vede již čtvrtá generace Simone Frasi. Gaimaica Caffè je jedním z posledních skutečných řemesel, která ještě používají 60kilový pražicí stroj na přímém ohni.

Olivový olej

Marco Viola zdědil rodinný podnik s olivovým olejem po svém otci. Vyrůstal v rodinné firmě, od dospívání pracoval v mlýně a v olivových hájích. Poté, co Marco převzal vedení, se kvalita stala velmi důležitou. Zdokonalil technologii pěstování olivových hájů a drcení oliv, aby získal produkt vyšší kvality.

Výrobce měsíce

Stefano Amerighi

Vinařství Stefano Amerighi je velkou italskou dokonalostí, která se zrodila z lásky a touhy vyrábět vysoce kvalitní víno, respektovat životní prostředí a obnovit staré řemeslné techniky. Poté, co Stefano položil základy společnosti, která s okamžitým úspěchem funguje od roku 2002, na etických a biodynamických principech, rozvinul rozsáhlejší projekt udržitelného zemědělství. Všechny prvky autenticity a transparentnosti lze nalézt ve vinařském symbolu produkce: Syrah.

Přečtěte si celou historii.